Konferencja pt. Szacowanie ryzyka w transporcie - Poznań 14 Września

Czytaj dalej

Sprawozdanie z wyjazdu na obchody Święta 25. Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim

Czytaj dalej

Sprawozdanie z audycji radiowej dotyczącej KDP

Czytaj dalej

Sprawozdanie z działalności Koła Naukowego Uni-Logistics w 2013 roku

Czytaj dalej

Sprawozdanie z konferencji inaugurującej projekt

pn. „Wyznaczenie miejskiego obszaru funkcjonalnego o charakterze transportowo – przemysłowym na terenie Powiatu Zduńskowolskiego i Powiatu Łaskiego wokół węzła drogi ekspresowej S8 Zduńska Wola Karsznice oraz magistrali kolejowej Śląsk – Porty” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2007 – 2013.

Czytaj dalej

Nowy kierunek! Międzywydziałowy kierunek: Logistyka!

Czytaj dalej

Szkolenie „palety EUR w praktyce”

Czytaj dalej

Infrastruktura i transport na Forum Ekonomicznym

Czytaj dalej

Portal eTutor udostępnił bezpłatnie członkom Koła Naukowego Logistyki Uni-Logistics kurs Business English!

Czytaj dalej

Działania Uni-Logistics w roku akademickim 2010/2011

Czytaj dalej

Uni-Logistics jako współorganizator akcji "Uniwersytet Zawsze Otwarty"

Czytaj dalej

Internetowy portal wymiany palet

Czytaj dalej

Działania Uni-Logistics w roku akademickim 2009/2010

W roku akademickim 2009/2010 Koło Naukowe Logistyki Uni-Logistics było bardzo aktywne. Realizowało wiele projektów, uczestnicząc w konferencjach naukowych i pomagając w promocji macierzystego Wydziału Zarządzania. Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z naszej działalności w roku akademickim 2009/2010.

Czytaj dalej

Szkolenie „palety EUR w praktyce” i warsztaty pt. „praktyczne aspekty gospodarki magazynowej”

Pobierz artykuł (0,4 MB)

Artykuł w czasopiśmie "Logistyka a Jakość" i "Nowoczesny Magazyn" - pobierz artykuł (1,55 MB)

Konferencja "Drogi ekspresowe S-74, S-12 i S-8 (Wrocław-Łódź) i ich strategiczne znaczenie dla rozwoju Polski Środkowo-Wschodniej"

Dnia 4 czerwca 2008 r. w Filii Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim w Auli im. prof. Anzlema Iwanika, odbyła się konferencja "Drogi ekspresowe S-74, S-12 i S-8 (Wrocław-Łódź) i ich strategiczne znaczenie dla rozwoju Polski Środkowo-Wschodniej", zorganizowana przez Starostwo Powiatowe Tomaszów Mazowiecki, Miasto Tomaszów Mazowiecki oraz Koło Naukowe Logistyki Uni - Logistics, działające przy Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Komitet organizacyjny konferencji:

Honorowy patronat nad konferencją objął Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk, który zaszczycił uczestników swoją obecnością.

Pobierz sprawozdanie z konferencji (10MB)


Działania Uni-Logistics w roku akademickim 2008/2009

W roku akademickim 2008/2009 Koło Naukowe Logistyki Uni-Logistics było bardzo aktywne. Realizowało wiele projektów, uczestnicząc w konferencjach naukowych i pomagając w promocji macierzystego Wydziału Zarządzania. Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z naszej działalności w roku akademickim 2008/2009.

Czytaj dalej

Konferencja poświęcona klastrom logistycznym i rozwojowi regionu

Szczegóły konferencji

CZŁONKOWIE UNI-LOGISTICS WZIĘLI UDZIAŁ W POLSKIM KONGRESIE LOGISTYCZNYM LOGISTICS 2008

W dniach 7-9 maja 2008 w Centrum Kongresowym Międzynarodowych Targów Poznańskich odbył się dziewiąty już Polski Kongres Logistyczny. Na organizowanym cyklicznie spotkaniu, po raz kolejny pojawili się znani teoretycy i praktycy branży logistycznej z całej Europy. Tegorocznymi prelegentami byli m.in.: prof. Hans-Christian Pfohl z Politechniki w Darmstadt (Niemcy), Michel van der Heijden i George Simeon (GS1 Healthcare), Rafaello Prugger (Tecnoalimenti, Włochy), Jean Verheyen (Porthus, Belgia), dr Grzegorz Szyszka (Instytut Logistyki i Magazynowania w Poznaniu), czy Francois Colombie (Auchan Polska)…

Czytaj dalej

UNI-LOGISTICS NA SPOTKANIU Z PREZYDENTEM WROCŁAWIA PANEM RAFAŁEM DUTKIEWICZEM

Dnia 16 kwietnia 2008 o godz. 11.15, na Wydziale Ekonomiczno - Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego w ramach projektu ogólnopolskiego organizowanego przez Fundację Projekt: Polska oraz Stowarzyszenie Młode Centrum odbyło się spotkanie z prezydentem Wrocławia – Rafałem Dutkiewiczem.

Przedstawiciele Koła Naukowego Logistyki Uni- Logistics: dr inż. Remigiusz Kozłowski, oraz lic. Krzysztof Nowak wręczyli Panu Prezydentowi dyplom nadając mu tytuł „Profesjonalnego Menedżera zarządzającego rozwojem regionu”…

Czytaj dalej

CZŁONKOWIE UNI-LOGISTICS WZIĘLI UDZIAŁ W WARSZTATACH UMIEJĘTNOŚCI

Dnia 20 marca 2008 członkowie Koła Uni-Logistics i studenci pierwszego roku logistyki wzięli udział w warsztatach z zakresu aktywnego poruszania się po rynku pracy. Zajęcia zostały zorganizowane w ramach projektu „Akcja Aktywacja” prowadzonego przez Studenckie Biuro Karier „Profil”.

Były to pierwsze warsztaty z całego cyklu, który obejmuje m.in. ćwiczenia z zakresu negocjacji, komunikacji czy efektywnych wystąpień publicznych…

Czytaj dalej

UNI-LOGISTICS NA XI ŁÓDZKICH TARGACH EDUKACYJNYCH

W dniach 6 – 8 marca 2008 r. na terenie Międzynarodowych Targów Łódzkich odbyła się XI Edycja Łódzkich Targów Edukacyjnych.

Impreza, przyciągająca co roku tysiące ludzi, jest wyśmienitą okazją dla wystawców, którzy chcą przedstawić potencjalnym uczniom i studentom własną ofertę edukacyjną oraz przybliżyć im promowany przez siebie kierunek studiów czy profil klasy.

Na stoisku Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego w sobotę 8 marca było obecne Koło Naukowe Logistyki Uni-Logistics...

Czytaj dalej

DEBATA O S8 W WIELUNIU

Debata w Wieluniu: wpływu decyzji o lokalizacji drogi S8 na rozwój Wielunia i ziemi wieluńskiej - szanse i zagrożenia płynące z wyboru określonego wariantu.

Czytaj dalej

DEBATA O S8 W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM

16 lipca 2007 o godzinie 10:00 odbyła się debata, Przeczytaj sprawozdanie oraz zobacz prezentacje.

Czytaj dalej

PROTEST W WARSZAWIE PRZECIWKO NIEKORZYSTNEJ LOKALIZACJI TRASY S8

W dniu 27 czerwca 2007 roku do Warszawy Członkowie Koła Naukowego Logistyki Uni-Logistics jechali razem z przedstawicielami Sieradza. Łącznie tylko z tego Miasta 3 autokary (Sieradz ma około 50 tyś mieszkańców!). Jechaliśmy m.in. z Prezydentem Sieradza Panem Jackiem Walczakiem oraz z wieloma młodymi i energicznymi ludźmi.

Czytaj dalej

KOŁO NAUKOWE LOGISTYKI UNI-LOGISTICS ZAORGANIZOWAŁO KONFERENCJĘ DOTYCZĄCĄ LOKALIZACJI TRASY S8

Czytaj dalej

KIERUNEK LOGISTYKA TWOIM BILETEM DO SUKCESU!

Członkowie Koła Naukowego Logistyki Uni-Logistics wezmą udział w XI Edycji Łódzkich Targów Edukacyjnych, by promować kierunek Logistyka znajdujący się w ofercie edukacyjnej Wydziału Zarządzaniu Uniwersytetu Łódzkiego.

Czytaj dalej

PODPISY CZŁONKÓW ŚRODOWISKA AKADEMICKIEGO NA LISTACH PROTESTACYJNYCH W SPRAWIE TRASY S8

Koło Naukowe Logistyki Uni-Logistics od 6 czerwca 2007 roku podjęło zdecydowane działania mające na celu ratowanie trasy S8. Od tego dnia na większości Wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego członkowie Koła zebrali podpisy od kadry akademickiej i studentów popierających przebieg trasy S8 zgodny z obowiązującym prawem i zasadami wyznaczania tego typu dróg czyli w wariancie północnym. Do dnia 16 czerwca 2007 roku liczba zebranych podpisów przekroczyła 1.100. Akcja ta jest kontynuowana.

Przeczytaj artykuł opublikowany z Dzienniku Łódzkim w dn. 11 czerwca 2007r

Wszystkich chcących poprzeć naszą akcję zapraszamy do składania podpisów i/lub ich zbierania !!!

Szczegóły poniżej: Dołącz do protestu

DOŁĄCZ DO PROTESTU

Aktualna sytuacja związana z lokalizacją trasy S8 jest bardzo niekorzystna. Mieszkańcy regionu są tą całą sprawą oburzeni. Można jednak jeszcze uratować trasę S8 ale możemy to zrobić tylko razem!

Czytaj dalej

PROTEST !!! PRZECIW NIEKORZYSTNEJ LOKALIZACJI S8

W związku z komunikatem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad z dnia 01.06.2007 r. dotyczącym decyzji o przebiegu drogi ekspresowej S8 trasą: Wrocław- Syców- Kępno- Piotrków Trybunalski-Warszawa

Czytaj dalej

II NAUKOWA KONFERENCJA LOGISTYCZNA

WYŻSZA SZKOŁA LOGISTYKI 18 maja 2007 Poznań

Zobacz zdjęcie z konferencji

TARGI LOGISTYKI

Organizowane przez "Kolportera" Hala EXPO Łódź 24-26 kwiecień 2007

Zobacz zdjęcie z targów


copyright © 2006-2014 Uni-logistics      Webmaster: mgr Tomasz Kozal